جستجو :
جستجو

مامای همراه

۶ چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴

خانم های باردار می‌توانند با مراجعه به مرکز مشاوره مامایی ضمن آشنایی با خدمات این مرکز مامای همراه خود را انتخاب کنند تا درتمام زمان زایمان بخشی از آ‌ن یا حتی بعد از زایمان مطابق خواست آنها مامای همراه در بیمارستان کنارشان باشد و علاوه بر آموزش و مشاوره، خدمات لازم را  به آنها ارائه کند.

مامای همراه عامل زایمان نیست بلکه نقش همراه مادر را دارد زیرا از نظر علمی ثابت شده است که وجود همراه و فردی که مادر او را بشناسد و به او اعتماد داشته باشد در کنار مادر در دوره بارداری و هنگام زایمان در کاهش درد و استرس مادر بسیار تاثیرگذار است و باعث احساس آرامش بیشتر مادر می‌شود.

یکی از خدمات مامای همراه این است که هنگامی که درد زایمان نزدیک است به مادر مشاوره می‌دهد که بهتر است در خانه بماند یا به بیمارستان برود بماند همچنین هنگام زایمان نیز مامای همراه می‌تواند در تمام مراحل زایمان در کنار مادر باشد و اگر قرار بر سزارین است مامای همراه می‌تواند بلافاصله بعد از زایمان نیز در کنار مادر باشد و از او مراقبت کند و به خصوص در ساعات اول برای شیردهی نوزاد به مادر کمک کند.

هر چند این مساله در ایران جدیدا” مطرح شده اما در دنیا از سابقه طولانی برخوردار است. تحقیقات علمی ثابت کرده‌ که یکی از استراتژی‌های بسیار موثر برای کاهش سزارین استفاده از همراه آموزش دیده، آگاه و مجرب است؛ چرا که این همراه کسی است که با مادر آشنا بوده و وجود او برای مادر باعث دلگرمی است. همچنین وجود مامای همراه سیر بهتر زایمان و احساس درد کمتری را برای مادر به همراه دارد.

لذا خانمهای باردار با همراهی یک مامای همراه مجرب ,می توانند یک زایمان طبیعی مطمئن و با کمترین نگرانی را  طی کرده و خاطر ه ایی خوش از زایمان خود داشته باشند.

در همین راستا مرکز مشاوره مامایی مهرمادر با معرفی همکاران ماما ی اموزش دیده در این زمینه ،  این اطمینان و ارامش را به شما هدیه می کنند.

دیدگاه ها6)
شیماOctober 16پاسخ
سلام وقتتون بخیر...میخاستم بدونم این مرکز بارداری وخدمات مامایی مهر کلاس های ورزشی درطول دوران بارداری هم دارند؟؟ مانند مرکز بارداری نسل سپید توی غرب تهران؟؟ شنیدم خیلی این ورزشها مثل یوگا وپیلاتس بارداری به زایمان طبیعی راحت کمک میکنه مننون میشم راهنمایی بفرمایید
مدیریتMay 12پاسخ
با سلام و عرض پوزش بابت تاخیر در پاسخ دهی تمامی تمرین های ورزشی مناسب در دوران بارداری در کلاس های آمادگی برای زایمان مرکز مهر مادر به شما داده خواهد شد...کلاس های جداگانه ی ورزشی برای مادران باردار هنوز به تایید بهداشتی نرسیده است.... سپاس از صبر و همراهی شما...
مرضیهJanuary 18پاسخ
سلام و خسته نباشید. من میخوام یا زهرای مرضیه زایمان کنم یا عسکریه هنوز بین دو تا دکتر موندم فقط میخواستم یکی از ماماهی مرکز شما رو انتخاب کنم برای زایمان که در کنارم باشه آیا این امکانش هست که برای زایمان در کنارم باشید و از راهنماییهاتون استفاده کنم ؟ یا باید از همون بیمارستان ها مامایم را انتخاب کنم؟ و از چه زمانی یعنی چندماهگی میشه ماما رو انتخاب کرد؟ ممنون
مدیریتMay 12پاسخ
با شلام لطفا جهت کسب اطلاعات با این شماره تماس حاصل فرمایید: تلفن تماس : ۳۶۶۳۲۷۹۶-۰۳۱ شماره همراه : ۰۹۱۳۷۹۴۰۰۱۷
h*mMay 13پاسخ
مامای همراه برا بیمارستان سعدی هم دارین؟؟ و هزینه اش چهقدره؟؟
مدیریتAugust 3پاسخ
سلام همراه عزیز کلینیک مهرمادر برای آگاهی از هزینه ها و شراط مامای همراه لطفا با کلینیک ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر